Prof. John-Stewart Gordon iš Kiolno universiteto vieši VDU (ATNAUJINTA 11.10)

Šių metų lapkričio mėnesio pradžioje VDU svečiuosis prof. John-Stewart GordonKiolno universiteto (Vokietija), kuris lapkričio 8-11 dienomis ves seminarą (workshop) „Moral Reasoning. Reading Aristotle’s Nichomachean Ethics“.

Seminaro, kurio tikslas – kritiškai perskaityti šį pamatinį filosofijos veikalą bei aptarti jo aktualumą šiandien, turėtų būti aktualus filosofijos, politikos mokslų studentams bei dėstytojams, o taip pat visiems, besidomintiems filosofija. Seminaro programą galite rasti čia. Seminaras vyks anglų kalba.

Norintys dalyvauti ir gauti seminarui reikalingus tekstus turi užsiregistruoti el. paštu viktoras.bachmetjevas@fc.vdu.lt. Vietų skaičius ribotas.

Seminaro programa