Senato posėdyje pagerbs prof. A. Avižienį

Rugsėjo 23 d., trečiadienį, 15 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks VDU Senato posėdis, kurio metu bus įteiktas rektoriaus emerito diplomas VDU garbės profesoriui, pirmajam atkurtojo universiteto rektoriui prof. Algirdui Avižieniui bei įteikti sveikinimai aktyviausiems dėstytojams, mokslo darbuotojams ir menininkams.

Posėdyje taip pat numatyti VDU Tarybos narių, nepriklausančių universiteto personalui ir studentams, rinkimai pagal skelbtą viešą konkursą, fakultetų tarybų sudarymo nuostatų pakeitimo projekto svarstymas.

Darbotvarkėje įtrauktas ir memorandumo projekto dėl universitetų klasterio steigimo svarstymas, pedagoginių vardų suteikimas, VDU Mokslo fondo valdybos narių, skirtų nuo Senato, tvirtinimas, mokslo darbų siūlymas 2015 m. Lietuvos mokslo premijai gauti, kandidato Kauno miesto mokslininko premijai gauti teikimas, kiti klausimai.

Senato posėdžio darbotvarkė