Pristatys studijų galimybes Pietų Korėjoje

Vasario 26 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-302) Korėjos kultūros klubas „Hallyu“ kviečia visus, besidominčius studijų galimybėmis Pietų Korėjoje, į edukacinę paskaitą apie galimybes šioje Azijos šalyje studijuoti bakalauro ir magistrantūros studijas.

Renginio metu viešnia, P. Korėjoje studijuojanti magistrantė Giedrė Stumbrytė, papasakos, kaip mainų programos galimybės ir patirtis skiriasi nuo pilnų studijų Pietų Korėjoje, kaip tokioms studijoms pasiruošti ir ko tikėtis jau atvykus į šalį.

Susitikime bus aiškiai išdėstyta konkreti informacija apie vizas, stipendijas, studijų kainas, pragyvenimo lygį, kaip pasirinkti tinkamą universitetą ir t. t. Tikimasi, kad ši informatyvi paskaita paskatins būsimus studentus bei bakalauro studentus apsvarstyti galimybes tęsti studijas Azijos šalyse. Paskaitos metu bus galima užduoti klausimus.