VDU sėkmingai pasirodė Kauno maratone

Birželio 15 d. VDU bendruomenės nariai, bičiuliai ir sveiko gyvenimo būdo šalininkai jau antrą kartą dalyvavo Kauno maratone kartu su kitais 3 tūkst. dalyvių iš visos Lietuvos bei 16 pasaulio valstybių.

Maratono distancijoje nugalėjo VšĮ „Kauno maratono klubas“ bėgikas Aurimas Skinulis (02:28:18), dešimčia minučių pagerinęs praėjusių metų nugalėtojo rezultatą. Pusės maratono distanciją greičiausiai įveikė Remigijus Kančys (01:11:13); tarp moterų – olimpietė, VšĮ „Kauno maratono klubas“ sportininkė Rasa Drazdauskaitė (01:22:36).

Vytauto Didžiojo universiteto komandai šiemet atstovavo net 54 nariai. Prestižinę maratono distanciją sėkmingai įveikė VDU Gamtos mokslų fakulteto darbuotojas Ramūnas Vilčinskas, pusmaratonį – Teisės fakulteto studentai Laurynas Baziulis ir Edvinas Bulotas bei Informatikos fakulteto studentas Vitalijus Daukantas. Kiti universiteto atstovai sėkmingai bėgo 5 ir 10 km kategorijose, šeimų bėgime.

Kauno maratonas – tai kasmetinis, tarptautinis maratono bėgimas Kaune. Jis skirtas visiems, nepaisant amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Tai sporto šventė, kurios tikslas – suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) fotoreportažą ir videoreportažus.

Kodėl mes bėgame?

Jei bėgi vienas, išmoksti geriau įsiklausyti į save, „išvėdini galvą“, o juk tada ir gimsta geriausios idėjos. Nuostabios idėjos gimsta ir tada, kai bėgi ne vienas. Taigi bėgimas yra ir būdas susipažinti su bendraminčiais, palaikyti vienas kitą, kartu leisti laisvalaikį, važiuoti į keliones, todėl mes taip mėgstame dalyvauti bėgimo renginiuose. Bėgimas suvedė ir mus visus.

Jei nori bėgioti, susirasti draugų, dalintis idėjomis, aktyviai leisti laisvalaikį, prisijunk ir TU! Bėgimo renginiuose mes bėgame visi už vieną dėl vieno tikslo, už savo universitetą – savo VDU!