Prisijunk prie VDU Akademinio literatų klubo „alk“!

VDU Akademinis literatų klubas „alk“ kviečia kūrybingus, rašančius arba tiesiog skaityti mėgstančius studentus prisijungti prie klubo veiklos.

Šis bendraminčių klubas vienija ne tik kūrėjus, jau bandančius savo plunksną įvairiuose literatūros žanruose bei stiliuose, bet ir tuos, kurie tiesiog trokšta naujų literatūrinių patirčių, mėgsta skaityti ir diskutuoti apie tai prie kavos puodelio. Klubo nariai dalinasi kūryba, ją vertina, užmezga pažintis su žinomais Lietuvos rašytojais. „alk“ laukiami tiek jau kuriantys, tiek dar tik ketinantys prisiliesti prie Pegaso karčių.

Klubas prisistato šūkiu „Alkanas literatūros sotaus nesupranta“ ir primena garsaus prancūzų poeto C. Baudelaire citatą: „Sakydamas „Palaiminti išalkę, nes jie bus pasotinti!“, Kristus sprendžia tikimybės lygtį“. Patys klubo atstovai priduria: „Garantuojame, kad jei ateisite alkani, išeisite mažų mažiausiai išbadėję!“.

Klubo „alk“ nariai ir visi norintys prisijungti laukiami kiekvieną ketvirtadienį 16.30 val. VDU Lietuvių literatūros katedroje (K. Donelaičio g. 52–212).