Priimamos paraiškos Italijos Vyriausybės stipendijoms

Švietimo mainų paramos fondas skelbia naują valstybinių stipendijų konkursą studijoms, tyrimams ir italų kalbos kursams Italijoje 2013–2014 m. m. Paraiškos teikiamos internetu iki gegužės 31 d.

Konkurse gali dalyvauti studentai, dėstytojai, mokslininkai. Atrinktiesiems skiriamos trijų, šešių ar devynių mėnesių stipendijos, apmokamos kelionės (į priekį ir atgal) išlaidos ir studijų mokestis.

Reikalavimai kandidatams

• Lietuvos Respublikos piliečiai.
  • Lietuvos mokslo ir studijų institucijų (toliau – MSI) visų studijų sričių nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų (ne žemesnio nei II kurso), magistrantūros bei doktorantūros studijų studentai arba Lietuvos MSI dėstytojai, mokslo darbuotojai bei valstybinių mokslinių tyrimų institutų doktorantai, mokslo darbuotojai ir tyrėjai.
  • Stipendijos neskiriamos specializacijos studijoms medicinos srityje.
  • Ne žemesnis nei A2/B2 italų kalbos mokėjimo lygis pagal Europos kalbų lygmenis. Išsami informacija apie reikalaujamą kalbos lygį pateikiama prie konkrečios veiklos aprašymo.
  • Kandidatų, kuriems iki konkurso paskutinės dienos sukanka 35 metai, paraiškos nepriimamos.
  • Stipendijos neskiriamos nepilnamečiams kandidatams.
  • 35 metų amžiaus riba pakeliama iki 45 metų, jei kandidatas yra italų kalbos dėstytojas, galintis įrodyti, kad Lietuvoje užsiima italų kalbos dėstymo veikla.

Skiriamas finansavimas

• 2013/2014 mokslo metais yra skiriamos trijų, šešių ar devynių mėnesių stipendijos. Trumpesnės trukmės stipendijos neskiriamos.
  • Vieno mėnesio stipendijos dydis – 620 EUR.
  • Švietimo mainų paramos fondas Lietuvos mokslo ir studijų institucijų atstovams apmoka kelionės į studijų, tyrimų ar kalbos kursų vietą ir atgal išlaidas.

Paraiškos teikiamos iki 2013 m. gegužės 31 d. sistemoje „Borse on Line“.

Daugiau informacijos