Priimami studentų prašymai pavasario semestro paskoloms

Valstybinis studijų fondas (VSF) kviečia studentus iki kovo 28 d. (24 val.) teikti prašymus valstybės remiamoms ir valstybės paskoloms už pavasario semestrą.

Studentai, norintys gauti valstybės paskolą (įstoję iki 2009 m.) arba valstybės remiamą paskolą studijų įmokai sumokėti, gyvenimo išlaidoms ar dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis, turi užsiregistruoti Valstybinio studijų fondo tinklalapyje jungiantis per sistemą „Saugus prisijungimas“.

„Elektroninių valdžios vartų“ tinklalapyje reikia pasirinkti prisijungimo būdą per elektroninę bankininkystę, su elektroniniu parašu ar kitu būdu. Atsidarius informacinės sistemos „IS Paskola“ langui kairėje pusėje reikia rinktis punktą „Prašymas-anketa“. Užpildžius prašymą-anketą ir paspaudus „Išsaugoti / Pateikti“, paraiška pateikiama VSF. Jei išsaugoti ir pateikti paraiškos sistema neleidžia, būtina pasitikrinti, ar paraiška užpildyta tinkamai. Užpildytą prašymą-anketą būtina pateikti fondui iki kovo 28 d. (24 val.).

Teisę gauti valstybės remiamas paskolas turi aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopos, vientisųjų studijų bei laipsnio nesuteikiančių programų studentai.

Apie teikiamas paskolas

Kaip pildyti prašymą-anketą