Priimami studentų paskolų prašymai-anketos

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų prašymų-anketų priėmimas vyksta nuo š. m. rugpjūčio 18 d. iki rugsėjo 26 d.

Studentai nurodytu laikotarpiu gali kreiptis dėl valstybės paskolos studijų įmokai gauti ir valstybės remiamų paskolų studijų kainai mokėti, gyvenimo išlaidoms arba dalinėms studijoms, pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis, kompensuoti.

Studentai, kurie valstybės finansavimo studijoms neteks pagal Mokslo ir studijų įstatymo 70 straipsnio 7 dalį (po įvykdytos rotacijos), valstybės remiamas paskolas studijų kainai galės gauti be įprastinio konkurso.

Prašymus-anketas gali pildyti visi studentai iš anksto net nežinodami apie rotacijos rezultatus ir būsimą studijų finansavimo pobūdį. Neprireikus skirtos valstybės remiamos paskolos studijų kainai, jos bus galima atsisakyti.

Studentų, gavusių valstybės arba valstybės remaimą paskolą, sąrašai bus paskelbti š. m. spalio 13 d., adresu: www.vsf.lt

Daugiau informacijos galite rasti www.vsf.lt.