Prezidento rinkimai – amerikiečių profesoriaus akimis

Kovo 8 d., antradienį, 13 val., VDU  Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-302) Ohajaus Jangstauno valstybinio (Youngstown State) universiteto Politikos ir tarptautinių santykių katedros vedėjas dr. Paul Sracic skaitys paskaitą tema „2016 metų JAV prezidento rinkimai ir užsienio politika“. Paskaita vyks anglų kalba.

Profesorius savo veikla yra garsus ne tik JAV, bet ir ne vienoje kitoje pasaulio valstybėje: dėstė Japonijoje, Tokijo universitete, skaitė paskaitas JAV ambasadose Tokijuje, Pekine, Briuselyje,  2015 metais „TEDx“ renginyje pristatė pranešimą tema „Ohajus, „svyruojanti“ valstija“ („Ohio, the Swing State“), yra  parašęs ne vieną knygą ir straipsnį apie politiką bei teisę.

Paskaitos metu profesorius dalinsis įžvalgomis apie JAV rinkimų sistemos bei rinkiminių kampanijų ypatumus, kandidatus į JAV prezidentus bei jų populiarumo fenomeną, rinkimų poveikį JAV užsienio politikai.

Renginį organizuoja JAV ambasada ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas.