Prezidentė pasveikino VDU Muzikos akademijos atstovus

Šiandien LR prezidentūroje Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino VDU studentus, kurie 2015 m. laimėjo aukščiausius apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose, ir jų dėstytojus.

Iškilmėse prezidentė pasveikino VDU Muzikos akademijos studentus Agnę Daučianskaitę, Ievą Goleckytę, Gabrielę Kuzmickaitę, Moniką Pleškytę, Gustą Raudonių, Juliją Stankevičiūtę, VDU Instrumentinės muzikos katedros Akordeono skyriaus vadovą prof. Kazį Stonkų, VDU Dainavimo katedros profesorę Sabiną Martinaitytę, docentę Audronę Eitmanavičiūtę, docentę Ritą Novikaitę, VDU Fortepijono katedros vedėją doc. Donaldą Račį, VDU Muzikos akademijos dekaną doc. Saulių Gerulį.

Prezidentė sveikina 2015 m. tarptautiniuose konkursuose aukščiausius apdovanojimus laimėjusius Lietuvos muzikus ir jų pedagogus.