Prasidėjo studentų registracija į sporto užsiėmimus

1318

Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centras informuoja, jog prasidėjo registracija į Sporto centro organizuojamos studentų sportinės veiklos užsiėmimus 2016/2017 m. m. pavasario semestre.

Studentai Sporto centre (Technikos g.18 R) gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, fizinio rengimo ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems visas kultivuojamai sporto šakai reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2016/2017 m. m. pavasario semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo adresu „Registracija į sporto užsiėmimus“ skiltyje pasirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, dieną ir laiką bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys savitarnos portale „Registracija į sporto užsiėmimus“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“ iki 2017 m. kovo 1 d. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupę, dieną ir laiką. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie  savitarnos portalo.

VDU Sporto centro 2016/2017 m. m. pavasario semestro užsiėmimų tvarkaraštis

Daugiau informacijos

  • VDU Sporto centras
  • Adresas  Technikos g. 18R, 51211 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 457 416; 8652 39195
  • El. paštas  sportocentras@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.