Prasidėjo 16-asis LSKL sezonas

Jau paskelbti 16-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono vaikinų I ir II grupių rungtynių tvarkaraščiai. Kviečiame palaikyti universiteto komandas.

Pasak VDU krepšinio komandos vyr. trenerio Arūno Juknevičiaus, šiuo metu net 28 universiteto studentai žaidžia LKL ir NKL čempionatuose, tačiau ne visi jie galės rungtyniauti studentų lygoje viso sezono metu. Nepaisant to, ekipos tikslai ir toliau išlieka patys aukščiausi. „Su šia sudėtimi, ir jeigu viskas bus gerai, pretenduojame žaisti dėl pirmos vietos“, – sakė treneris.

Vaikinų I grupėje VDU krepšininkai pirmosiose sezono rungtynėse po permainingos kovos rezultatu 92:82 įveikė varžovus iš Klaipėdos universiteto. Pirmuosius du kėlinius sėkmingiau sužaidė klaipėdiečiai, prieš didžiąją pertrauką susikrovę 14 taškų persvarą. Tačiau antroje varžybų dalyje VDU pakeitė gynybos sistemą, persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę.

Antrosios rungtynės nebuvo tokios sėkmingos – universiteto komanda apmaudžiai 90:89 turėjo pripažinti Lietuvos sporto universiteto krepšininkų pranašumą. Kitas VDU vaikinų I-osios komandos varžovas – Šiaulių universitetas, su kurio atstovais krepšininkai susitiks spalio 21 d., pirmadienį, 18 val., VDU sporto salėje (Draugystės g. 19).

Sezoną jau pradėjo ir kitos universiteto krepšinio komandos – VDU vaikinų II-ąją ekipą pirmosiose rungtynėse 79:61 palaužė Kauno kolegija, o merginų grupėje universiteto krepšininkės 68:75 nusileido Lietuvos sporto universiteto atstovėms. Artimiausias rungtynes sportininkės žais spalio 21 d. 16.30 val. VDU sporto salėje prieš Mykolo Romerio universiteto ekipą.

Merginų grupėje šis LSKL sezonas – ypatingas, kadangi pirmą kartą čempionate gali rungtyniauti ir pagal mainų programas į Lietuvą atvykusios studentės. Pasak VDU komandos trenerės Liucijos Kalvaitienės, šiemet komandą papildė dvi užsienietės, atvykusios čia pagal „Erasmus“ programą – puolėja Aneta Pulpanova iš Čekijos ir įžaidėja Marija Liberes iš Ispanijos.

„Komanda liko tikrai pajėgi, visos stipriausios žaidėjos lieka. Esu gerai nusiteikusi ir galvoju, kad į stipriausiųjų ketvertą turėtume patekti“, – ekipos galimybes įvertino trenerė.

Kviečiame palaikyti universiteto komandas.

Parengta pagal LSKL informaciją

LSKL vaikinų I grupės tvarkaraštis

LSKL vaikinų II grupės tvarkaraštis (Kaunas)