Prasideda registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

1041

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja atitinkamai VDU Sporto arba Menų centras 2017/2018 m. m. pavasario semestre. Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

NAUJIENOS! 2017/2018 m. m. pavasario semestre studentai gali lankyti naujus intensyvios zumbos (anglų k. Strong by Zumba) užsiėmimus, taip pat jie gali prisijungti prie I-osios Lietuvos badmintono raketės, Povilo Bartušio, vedamų badmintono užsiėmim

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centre (Technikos g.18 R), gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, intensyvios zumbos, fizinio rengimo, badmintono ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2017/2018 m. m. pavasario semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo ,jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos

 • VDU Sporto centras
 • Adresas Technikos g. 18R, 51211 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 457 416
 • Mobilus telefonas  8652 39195 (tik darbo valandomis)
 • Internetinis puslapis http://sportocentras.vdu.lt
 • El. paštas sportocentras@vdu.lt

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

NAUJIENOS! 2017/2018 m. m. pavasario semestre studentai kiekvieną trečiadienį gali mokytis pramoginių arba salsos ir bachatos šokių pamokas naujoje VDU pramoginių šokių studijoje.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“.

„Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

 • VDU Menų centras
 • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 295 586
 • Mobilus telefonas  8650 44546 (tik darbo valandomis)
 • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt
 • El. paštas menucentras@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.