„Praplėsk savo akiratį“ – prasidėjo geriausių Europos jaunųjų žurnalistų paieška

2010 m. Europos jaunųjų žurnalistų apdovanojimų konkursas prasidėjo – ieškoma Europos geriausių ir perspektyviausių žurnalistinių talentų. Konkursas skirtas 17–35 metų žurnalistams ir žurnalistikos studentams: jie gali tapti savo šalies nugalėtojais arba laimėti vieną iš trijų ypatingųjų prizų už pateiktą išskirtinį darbą.

Europos jaunųjų žurnalistų apdovanojimai 2010 kviečia praplėsti savo akiratį ir prisidėti prie nuolatinio dialogo ES plėtros tema. pasitelkus žurnalistinį talentą, susikoncentruoti ties jos poveikiu ir daugialypiu potencialu.

Kas gali dalyvauti?

Konkursas yra atviras spausdintos, elektroninės žiniasklaidos ar radijo žurnalistams bei žurnalistikos studentams ir tęsis iki 2010 m. vasario 28 d. Konkursui pateikiami darbai turėtų būti apie ES plėtrą ir atskleisti jos prasmę iš kūrybiškų bei mąstyti provokuojančių perspektyvų.

Pateikiami darbai turi būti publikuoti nuo 2007 m. spalio 1 d. iki 2010 m. vasario 28 d. Dalyviai turi būti ES valstybių narių, šalių kandidačių, potencialių šalių kandidačių arba Islandijos piliečiai. Pavieniai asmenys arba komandos, sudarytos iš ne daugiau nei 3 žmonių, gali pateikti nuo 1 iki 3 darbų.

Prizai

Nacionalinės vertinimo komisijos visoje Europoje atrinks 36 nacionalinius nugalėtojus, kurie 2010 m. gegužės mėn. vyks į kultūrinę bei istorinę kelionę į Stambulą. Iš šių 36 nugalėtojų Europos vertinimo komisija atrinks tris ypatingųjų prizų laimėtojus šiose kategorijose:

• originaliausio darbo,
• geriausio tyrimo,
• geriausio žurnalistinio stiliaus.

Kiekvienas iš šių trijų ypatingųjų prizų laimėtojų vyks į kultūrinę kelionę po savo pasirinktą Europos sostinę.

Daugiau informacijos rasite adresu http://www.eujournalist-award.eu/home/home-lt.html?no_cache=1.