Į VDU sugrįžta kultūriniai vakarai

Vytauto Didžiojo universiteto Tarptautinių ryšių tarnybos ir tarptautinės studentų organizacijos ESN VMU rudens semestrą inicijuotas ir sėkmingai startavęs projektas „Cultural Nights“ bus tęsiamas. Kiekvieną trečiadienį nuo vasario 22 d. iki gegužės 16 d. 19 val. bare „RePublic“ (Laisvės al. 57) projekto organizatoriai pažindins VDU bendruomenę ir universiteto svečius su įvairių šalių kultūromis. Pirmasis vakaras bus skirtas Lietuvos pristatymui.

Pasaulio kultūrų pristatymai vyks supažindinant su jų dainomis, žaidimais, šokiais, maisto patiekalais. Rudenį renginiuose dalyvavusieji dar prisimena tiramisų skonį, gruziniškus šokius, stebinusius papročius, aistringas salsa pamokas, linksmas korėjietiškas varžybas, sraiges ir kitus netikėtus patiekalus bei subyrėjusius stereotipus.

Visus maloniai kviečiantys apsilankyti rengėjai ir vėl suteiks galimybę paragauti, pamatyti, išgirsti, išbandyti, sužinoti ir likti maloniai nustebintiems. Šįkart po pasaulį bus keliaujama su nauju šūkiu – pasaulio dėlionė (angl. Puzzle of the World). „Cultural Nights“ leis dar geriau pažinti jau aplankytas šalis ir atrasti naujas, dar nepažintas šalis, tokias kaip Indonezija ir Argentina.

Jau tampa tradicija, jog kultūrinių vakarų ciklą pradeda Lietuva. Pasak organizatorių, jau šį trečiadienio vakarą svečius pasitiks ne tik tarptautinis draugų būrys, bet ir staigmenos, papuošiančios kiekvieno iš apsilankiusiųjų veidus šypsenomis.

„ESN Cultural Nights: Puzzle of the World“ pavasario semestro planas: vasario 22 d. – renginys, skirtas Lietuvos pristatymui, vasario 29 d. – pristatoma Prancūzija, kovo 7 d. – Ukraina ir Latvija, kovo 14 d. – Azerbaidžanas, kovo 21 d. – Lenkija ir Čekija, kovo 28 d. – P. Korėja ir Japonija, balandžio 4 d. – Belgija, Rusija ir Indonezija, balandžio 18 d. – Vokietija, Argentina, balandžio 25 d. – JAV ir Italija, gegužės 2 d. – Turkija, gegužės 9 d. – Ispanija.  Gegužės 16 d. planuojamas baigiamasis „ESN Cultural Nights“ vakaras.

Daugiau informacijos teikia:
Žymantė Jokubauskaitė