Finansų analitikas Gitanas Nausėda aptars Lietuvos taupymo politiką

Balandžio 18 d., trečiadienį, 13 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g, 44–202) vyks VDU Akademinio politologų klubo organizuojama paskaita-diskusija „Lietuvos taupymo politika Gitano Nausėdos akimis“, kurioje kviečiami dalyvauti studentai, dėstytojai ir visi kiti besidomintys dabartine Lietuvos ekonomine padėtimi. Paskaitoje pranešimą skaitys garsus Lietuvos finansų analitikas, socialinių mokslų daktaras Gitanas Nausėda.

„Lietuva Europos Sąjungoje pasižymėjo kaip viena iš griežčiausiai taupymo politiką taikančių šalių. Neseniai ES paskelbė, kad Lietuvos Respublika yra antra Sąjungoje pagal ekonominį atsigavimą, tačiau ar jaučia tai paprasti Lietuvos žmonės?“, – kelia klausimą renginio organizatoriai.

Šalyje buvo ir yra priimami drastiški sprendimai kovojant su ekonomine krize. Kaip tai paveikė Lietuvos piliečius, kokios viso to bus pasekmės? Kaip artėjantys rinkimai ir galimas politinio spektro pasikeitimas keis dabartinį taupymo kursą? Ar realu artimiausiu metu Lietuvoje įsivesti eurą? Į visus šiuos klausimus bandys atsakyti gerai žinomas ekonomistas G. Nausėda, šiuo metu užimantis SEB banko valdybos pirmininko patarėjo pareigas.

Pranešimo pabaigoje vyks diskusija, kurios metu renginio dalyviai svečiui galės užduoti klausimus apie Lietuvos ekonomiką.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos teikia:
Andrius Sankauskas
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas
Vytauto Didžiojo universitetas
Mob. tel. 8 686 10732