Popietė prof. A. E. Senn atminimui

Balandžio 12 d., antradienį, 17 val., „Punto Jazz palėpėje“ (Kęstučio g. 6, Kaunas) vyks popietė VDU garbės daktarui, profesoriui Alfred Erich Senn atminti. Renginį organizuoja VDU Humanitarinių mokslų fakultetas.

Pokalbį apie prof. Alfred Erich Senn gyvenimą ir darbus ves istorikas, VDU profesorius Egidijus Aleksandravičius. Po pašnekesio styginių kvartetas „Collegium“ atliks kūrinius, skirtus profesoriui atminti.

Prof. Alfred Erich Senn buvo lietuvių-šveicarų kilmės JAV mokslininkas, VDU garbės daktaras, Lietuvos mokslų akademijos užsienio narys, vienas svarbiausių Lietuvos XX a. istorijos tyrinėtojų. Universitete jis dirbo daugiau nei dešimtmetį. Profesorius parašė aštuonias knygas apie Lietuvos istoriją, jam teko būti ir Atgimimo įvykių dalyviu. Už nuopelnus garsinant šalies vardą mokslininkui įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“.

Daugiau apie prof. A. E. Senn pasiekimus