Politologijos olimpiados nugalėtoju tapo VDU studentas

Balandžio 19 d.  vykusį finalinį Lietuvos studentų politologijos olimpiados turą laimėjo VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentas Tomas Statkevičius.

„Kaip ir kasmet, olimpiada vyko dviem turais. Pirmajame ture, vykusiame kovo mėnesį, varžėsi studentai iš keturių Lietuvos didžiųjų miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai). Jiems  buvo pateiktos politikos mokslų ekspertų ir dėstytojų parengtos teorinės užduotys. Finaliniame ture olimpiados dalyviai ne tik sprendė teorines užduotis, bet ir išbandė savo jėgas diskusijoje apie pasaulio ir Lietuvos užsienio politikos aktualijas“, − apie jaunųjų politologų olimpiadą pasakojo organizatoriai.

Nugalėtoją išrinko komisiją, kuri vertino dalyvių žinias, aktyvumą, kritinį mąstymą bei sugebėjimą argumentuotai reikšti savo mintis. Komisiją sudarė Seimo narys Petras Auštrevičius, doc. dr. Bernaras Ivanovas, Užsienio reikalų ministerijos atstovė Saulė Skirkevičiūtė bei žinomas žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Aurimas Perednis.

Tradiciniu renginiu tapusią Lietuvos studentų politologijos olimpiadą jau 12 kartą organizavo VDU Akademinis politologų klubas kartu su VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetu bei Užsienio reikalų ministerija.