Po atkaklios kovos VDU krepšininkai įveikė ASU komandą

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) trečiojo turo rungtynėse čempionų titulą ginantis VDU namuose rezultatu 82:65 įveikė absoliutų lygos autsaiderį A. Stulginskio universitetą (ASU, buvęs LŽŪU). Praėjusiame etape Šiauliuose suklupusiems VDU krepšininkams ši pergalė buvo reikalinga tiek dėl padėties turnyrinėje lentelėje, tiek morališkai.

Rungtynės VDU Sporto centre sėkmingiau prasidėjo svečiams – šie jau trečiąją minutę atsiplėšė rezultatu 8:17 ir privertė VDU vyr. trenerį A. Juknevičių paprašyti minutės pertraukėlės. Laimei, šio šalto dušo pakako, kad VDU krepšininkai pasivytų varžovus. Sėkmingai sužaidę antrąjį kėlinį, VDU žaidėjai pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau neilgam – likus trims sekundėms iki didžiosios pertraukos, ASU komanda pataikė neįtikėtiną tritaškį ir į rūbinę pailsėti išėjo išsaugojusi minimalų pranašumą – 36:37.

Trečiasis kėlinys klostėsi itin lygiai – likus 15 žaidimo minučių, rezultatas buvo lygus (47:47). Nepaisant to, likusi kėlinio dalis buvo sėkmingesnė Vytauto Didžiojo universiteto komandai, kuri sugebėjo aklinai uždaryti priešininkus gynyboje ir per penkias minutes leido ASU pelnyti tik du taškus – 55:49.

Sėkmingas VDU žaidimas tęsėsi ir per paskutiniąsias dešimt minučių. Susirinkusiuosius džiugino greitos šeimininkų atakos su dėjimais ir jų dėka augantis skirtumas. A. Stulginskio universiteto žaidėjai dar mėgino gelbėtis, tačiau A. Drungilo ir E. Ulanovo tritaškiai užgesino visas svečių viltis iš VDU Sporto centro išsivežti pergalę. Rungtynių sirena vainikavo gražią Vytauto Didžiojo universiteto pergalę septyniolikos taškų skirtumu – 82:65.

Rungtynių nuotraukų galeriją ir statistiką kviečiame žiūrėti VDU krepšinio komandos tinklalapyje.