PMDF profesorius – Europos kultūros parlamento narys

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Socialinės ir politinės kritikos katedros vedėjas prof. Gintautas Mažeikis – Europos kultūros parlamento (Strasbūras, Prancūzija) narys.

2001 metais įkurto Europos kultūros parlamento pagrindinis tikslas – stiprinti kultūros ir meno idėjų bei iniciatyvų vaidmenį Europoje. Europos kultūros parlamento steigėjai siekia stiprinti dialogą tarp Rytų ir Vakarų Europos piliečių bei įvairių meno sektorių. Šiuo metu parlamente dalyvauja virš 170 ekspertų iš daugiau kaip 40 Europos šalių.

Parlamento veikloje dalyvauja trys atstovai iš Lietuvos. Tai VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto buvęs dekanas, Europos parlamento narys prof. Leonidas Donskis, VDU PMDF Socialinės ir politinės kritikos katedros vedėjas prof. Gintautas Mažeikis bei Arūnas Bėkšta iš Vilniaus universiteto, dalyvaujantis parlamento veikloje kaip senatorius.