PMDF organizuoja tarptautinį seminarą apie Europos Sąjungą

2011 m. balandžio 18 d., pirmadienį, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas drauge su Paryžiaus Sorbonos universitetu organizuoja tarptautinį seminarą-apskritojo stalo diskusiją „Europos Sąjunga = Europa?".

Seminaras, kuris vyks anglų ir prancūzų kalbomis, skirtas aptarti Europos bei Europos Sąjungos ribas, apsvarstyti Europos/Europos sąjungos centro klausimą. Taip pat bus bandoma atsakyti, kur yra Lietuva ir Prancūzija bei kaip jų vieta Europoje/Europos Sąjungoje turi įtakos jų vykdomai politikai ir tarpusavio santykiams.

Rengdami pranešimus (iki 10 min.), studentai raginami į seminaro-apskritojo stalo diskusijos temą pažvelgti per geografinę, politinę ir simbolines dimensijas.

Pranešimų santraukas (iki 100 žodžių) prašoma siųsti el. paštu l.marcinkute@pmdf.vdu.lt iki kovo 14 d. Tuo pačiu adresu galima kreiptis ir turint papildomų klausimų. Seminaro dalyvių skaičius ribotas.