Pirmosiose rungtynėse VDU tinklininkės įveikė KTU

VDU subūrė pirmąją universiteto studenčių tinklinio komandą, kuri dalyvauja respublikiniame čempionate ir pirmosiose rungtynėse 3:0 įveikė Kauno technologijos universiteto tinklininkes.

Prieš mėnesį prasidėjo Respublikinis studentų tinklinio lygos čempionatas, kuriame dalyvauja 8 universitetai, tarp jų – VDU (komandos vadovė – Liucija Kalvaitienė). Pirmosiose rungtynėse spalio 25 d. VDU studentės susitiko su KTU komanda ir po permainingos kovos nugalėjo ją rezultatu 3:0.

Universiteto tinklinio komandą subūrė Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto antrakursė Akvilė Kontvainaitė. Tai pirmas kartas, kai VDU sportininkės dalyvauja respublikiniame studentų tinklinio čempionate.

Dviem ratais vykstančiame čempionate komandos suskirstytos į Kauno ir Vilniaus zonas. Pasibaigus atkrintamosioms varžyboms, dėl medalių kovos 4 stipriausios universitetų komandos.