Pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentų apgyvendinimas

64 1

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia I kurso studentus apsigyventi VDU partnerinio universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, kuris nuo 2019 m. sausio 1 d. taps Vytauto Didžiojo universitetu, bendrabučiuose. Daugiau informacijos apie Aleksandro Stulginskio universiteto bendrabučius ir sąlygas juose rasite čia.

Gyvenamosios vietos pirmo kurso studentams skyrimo tvarka

Vytauto Didžiojo universiteto studentai norėdami apsigyventi Aleksandro Stulginskio universiteto bendrabutyje turi eilės tvarka atlikti šiuos veiksmus:

• Priėmimo į studijas Vytauto Didžiojo universiteto metu sudaryti Studijų sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu
  • Susisiekti su Aleksandro Stulginskio universiteto padaliniu atsakingu už apgyvendinimą:

• Aleksandro Stulginskio universiteto Bendrabučių administracija
  • Adresas Studentų g. 5, 102 kab., Kauno raj., Akademijos miestelis
  • Telefonas +370 37 75 22 58
  • El. paštas bendrabutis@asu.lt
  • Aleksandro Stulginskio universiteto asmeniu atsakingam už apgyvendinimą:
    • pateikti su Vytauto Didžiojo universitetu sudarytą Studijų sutartį
    • nurodyti pageidaujamą apsigyventi ASU bendrabučio numerį bei kambario tipą (dvivietis, trivietis ir pan.)
  • Aleksandro Stulginskio universiteto atsakingas darbuotojas paskirs gyvenamąją vietą viename iš ASU bendrabučių atsižvelgdamas į klausiančiojo pageidavimus ir turimus laisvus kambarius
  • Sudaryti su ASU Apgyvendinimo bendrabutyje sutartį ir apsigyventi paskirto bendrabučio kambaryje

PASTABA: Jei turite papildomų klausimų susijusių su apgyvendinimu ASU bendrabučiuose – teiraukitės ASU atsakingo padalinio darbuotojo aukščiau nurodytais kontaktais.

Į paskirtas gyvenamąsias vietas ASU bendrabutyje bus galima įsikelti nuo  liepos 27 d.

SVARBU I K. STUDENTAMS TURINTIMS NEGALIĄ. Negalią turintys VDU studentai sudarę Studijų sutartį su universitetu turi užpildyti el. formos paraišką nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio 12 d. gyvenamajai vietai bendrabutyje gauti, pateikiant anketoje nurodytus studento negalią pagrindžiančius dokumentus. Informaciją apie paskirtą gyvenamąją vietą studentams su negalia bus atsiųsta į jų el. formos paraiškoje nurodytą el. pašto adresą iki š .m. rugpjūčio 14 d.

Pirmo kurso studentai galės persikelti ir apsigyventi VDU bendrabučiuose tik per laisvų vietų sąrašą, kuris yra skelbiamas ir nuolatinai atnaujinamas studentų portale (Bendrabučiai/Laisvų vietų rezervavimas) prisijungus I k. studentams suteiktais slaptažodžiais „Įvado į studijas VDU“ metu iki pat 2018-2019 m. m. pabaigos.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą VDU bendrabučiuose

• Adresas S.Daukanto g. 27-206, Kaunas
  • Telefonas +370 37 75 11 75
  • El. paštas studentas@vdu.lt

Komentarai

Justė

Sveiki, norėčiau pateiki prašyma dėl bendrabučio.