Pirmakursiams – anglų k. ir kompiuterinio raštingumo testų rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų  rezultatus (rekomenduojamus studijuoti lygius).

Anglų kalbos diagnostinis testas

VDU Užsienio kalbų institutas pateikia 2018/2019 m. m. pirmo kurso studentų laikyto anglų kalbos diagnostinio testo rezultatus, kuriuose studentui priskirti rekomenduojami anglų kalbos lygiai. Lygis, kuris pažymėtas ties studento vardu, yra jam rekomenduojamas, todėl jis turi registruotis į to lygio grupę.

Įstojusieji, kurie pradėjo studijuoti Universitete jau įgiję akademinės anglų kalbos C1 lygį, tęsia anglų kalbos mokymąsi, rinkdamiesi aukštesnio lygio specialybės anglų kalbos dalykus arba mokosi kitų užsienio kalbų.

Tuos, kurie dar nelaikė diagnostinio testo, kviečiame atvykti rugsėjo 4 d. 11:00 val. Jūsų lauksime VDU Užsienio kalbų institute, K. Donelaičio g. 52, 622 k..

Daugiau informacijos

• VDU Užsienio kalbų institutas
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-603, 44244 Kaunas
  • Telefonas  (8 37) 327 845
  • El. paštas  darbuotojai@ukc.vdu.lt
  • Internetas  http://ukc.vdu.lt

Kompiuterinio raštingumo testas

VDU Informatikos fakultetas pateikia 2018/2019 m. m. pirmo kurso kompiuterinio raštingumo testo rezultatus.

Studentai, kurių pavardžių nėra sąraše (neišlaikę arba nelaikę testo), privalo registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas privaloma išklausyti per pirmuosius studijų metus.

Studentai turintys ECDL pažymėjimus arba išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą ir nepateikę testavimo komisijai ECDL pažymėjimo  arba atestato kopijų, bet norintys būti atleisti nuo B grupės dalyko Kompiuterinis raštingumas, atitinkamas kopijas gali pristatyti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos 8, 409 kab.) arba atsiųsti e.paštu: if@vdu.lt iki 2018 m. rugsėjo 30 d.

Studentai šiais metais perstoję į VDU ir sėkmingai išlaikę Informatikos testą ankstesniais metais, turi kreiptis į savo fakulteto, kuriame studijuoja dekanatą ir parašyti prašymą, kad būtų užskaityta Informatikos dalyko įskaita.

Po 2018 m. rugsėjo 30 d. ECDL pažymėjimų bei atestatų kopijos nebebus priimamos ir studentai privalės registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas.

Studentai, kurie negalėjo atvykti laikyti testo rugpjūčio 28 d., Kompiuterinio raštingumo testą galės laikyti 2018 m. rugsėjo 24 – rugsėjo 28 dienomis Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) nuo 9.00 iki 16.00 val.

Daugiau informacijos

• VDU Informatikos fakultetas