Pirmakursiai kviečiami registruotis į studijų dalykus

Rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, 8.30–15.00 val., VDU Leonido Donskio skaitykloje (V. Putvinskio g. 23, I a.) vyks nuolatinės formos pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų pirmo kurso studentų užsirašymas į A, B, C grupių dalykus 2018/2019 m. m. rudens semestrui.

Užsirašymas į A, B, C grupių dalykus vyks Studentų savitarnos portale. Užsirašant į dalykus pirmą kartą, pirmakursiams padės vyresnių kursų studentai-savanoriai. Jie prisijungs pirmakursių vardu prie studentų savitarnos portalo ir užrašys juos į pasirinktus studijų dalykus.

Visi pirmakursiai surašyti konkursinio balo mažėjimo tvarka. Sąrašą rasite čia.

Į užsirašymą studentai bus kviečiami grupėmis pagal eilės numerį, nurodytu laiku.

Studento eilės numeris pagal konkursinį  balą Valanda Studentų srautas
1 – 190 8:30 190
191 – 390 9:30 200
391 – 640 10:30 250
Pietų pertrauka  12:00-13:00
641 – 841 13:00 200
842 – 1048 14:00 208

Užsienio šalių piliečiai,  bakalauro programų pirmo kurso studentai bus registruojami  į studijų dalykus nuo 13.00 val.  V. Putvinskio g. 23 – 413 aud.

Numatoma registracijos tvarka

1. Studentai renkasi prie Leonido Donskio bibliotekos (V. Putvinskio g. 23, I a.), kviečiami pagal sąrašą registracijai.
  2. Studentas-savanoris prisijungs prie studentų savitarnos portalo pirmakursio vardu ir pagal pageidavimus įrašys į norimus dalykus, kuriuose bus laisvų vietų.

Pastabos

Prieš eidami užsirašyti į studijų dalykus, susidarykite savo individualų tvarkaraštį laikydamiesi šių reikalavimų:

1. I kurso studentai privalo užsirašyti į studijų dalykus, kurių bendra semestro apimtis ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai (vidutinė vienerių metų studijų apimtis yra 60 kreditų).
  2. Studentai registracijos metu privalo pasirinkti paskaitų, laboratorinių darbų, seminarų ir kt. užsiėmimų laikus.

Užsirašytų dalykų registraciją bus galima koreguoti internetu nuo rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 6 d. Šiuo metu galima bus išsibraukti  iš nenorimo studijuoti dalyko sąrašo arba užsirašyti į dalykus, kuriuose yra likę laisvų vietų.

Atkreipiame dėmesį, kad studentas, išsibraukęs iš dalyko, užsirašyto pagrindinės registracijos metu, jau niekaip nepateks į tą pačią vietą užsirašant į dalykus  koregavimo metu.

Registracijos eilė

Anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testo rezultatai

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų departamentas