Pirmadienį – I kurso registracija į A, B, C, D dalykus

Rugpjūčio 31 d., pirmadienį, 8–16 val., VDU V. Biržiškos skaitykloje (K. Donelaičio g. 52, II a.) vyks pirmo kurso nuolatinių studijų studentų užsirašymas į A, B, C ir D grupių dalykus 2015/2016 m. m. rudens semestrui. Primename, kad jau paskelbti anglų k. ir informatikos testų rezultatai.

Užsirašymas į A, B, C ir D grupių dalykus vyks Studentų savitarnos portale. Užsirašant į dalykus pirmą kartą, pirmakursiams padės vyresnių kursų studentai-savanoriai. Jie prisijungs pirmakursių vardu prie studentų savitarnos portalo ir užrašys juos į pasirinktus studijų dalykus.

Visi pirmakursiai surašyti konkursinio balo mažėjimo tvarka. Sąrašai skelbiami VDU tinklalapyje www.vdu.lt.

Į užsirašymą studentai bus kviečiami grupėmis pagal eilės numerį, nurodytu laiku:

Stud. eil. nr. Valanda
1–200 8:00
201–400 9:00
401–600 10:00
601–800 11:00
Pietų pertrauka 12:00-13:00
801–1000 13:00
1001–1200  14:00
1201–iki galo 15:00

Numatoma registracijos tvarka

1. Studentai renkasi prie V. Biržiškos skaityklos (K. Donelaičio g. 52, II a. fojė), kviečiami pagal sąrašą prie stalelio skaitykloje ir, pateikę asmens dokumentą, pasiima „FirstClass“ vartotojo anketą bei pasirašo.
  2. Gavęs anketą su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, studentas bus nufotografuojamas studentų duomenų bazei ir kreipsis į laisvą studentą-savanorį prie kompiuterio, pateikdamas jam savo „FirstClass“ vartotojo anketą.
  3. Studentas-savanoris prisijungs pirmakursio „FirstClass“ prisijungimo vardu prie Studentų savitarnos portalo ir pagal pageidavimus įrašys į norimus dalykus, kuriuose bus laisvų vietų (ekrane matysis, kiek kuriame dalyke likę laisvų vietų).

Pastabos

Prieš eidami užsirašyti į studijų dalykus, susidarykite savo individualų tvarkaraštį (bendrą studijų tvarkaraštį galima rasti VDU tinklalapyje), laikydamiesi šių reikalavimų:

1. I kurso studentai privalo užsirašyti į studijų dalykus, kurių bendra semestro apimtis ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai (vidutinė vienerių metų studijų apimtis yra 60 kreditų).
  2. Tie studentai, kurie rudens semestre studijuos Informatikos dalyką, privalo įsirašyti kompiuteriu į du laikus: paskaitų ir laboratorinių darbų (bendra informatikos paskaitų ir laboratorinių darbų apimtis – 4 kreditai).

Akademinių reikalų tarnyba

A, B, C, D registracijos eilė