Pažintis su „Pasaulio lietuvio“ akiračiais

Balandžio 18 d., pirmadienį, 16 val. 30 min. VDU Lietuvių išeivijos institute (S. Daukanto g. 25) įvyks susitikimas su naujuoju periodinio leidinio „Pasaulio lietuvis“ redaktoriumi, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininku Kęstu Pikūnu iš Londono.

Kaip keičiasi pasaulio lietuvijos nūdiena ir ateities vaizduotė, ir kokia misija laukia naujosios laikraščio redakcijos – tai labiausiai dominantis klausimas. Vytauto Didžiojo universiteto rūpestis pasaulio lietuvybės likimu taip pat kelia būtinas bendradarbiavimo sproblemų svarstymo užduotis. Pokalbyje dalyvaus ir moderuos Mykolas Drunga ir Egidijus Aleksandravičius.

Atnaujinto Lietuvoje leidžiamo leidinio „Pasaulio lietuvis“ tikslas – pristatyti pasaulio lietuvių bendruomenės gyvenimą, puoselėti lietuvybę, pilietiškumą, išlaikyti ir stiprinti užsienio lietuvių ryšius su Lietuva. Žurnale siekiama suteikti galimybę suprasti dažnai iškreiptą pasaulio lietuvio sąvoką ir globalios Lietuvos kūrimo svarbą.