Paskutiniame sezono „Uždarame vakare“ – E. Laurinaitis

Gegužės 27 d., antradienį, 19.30 val., VDU teatre (S. Daukanto g. 27) vyks paskutinis „Uždarų vakarų“ antrojo sezono renginys, kurio centrinėje „Persona Grata“ kėdėje šį kartą – gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, intelektualas, šmaikštaus ir taisyklingo žodžio meistras Eugenijus Laurinaitis.

Organizatoriai džiaugiasi, kad šis „Uždarų vakarų“ sezonas vėl buvo toks sėkmingas, ir prieš atostogas visus meninės, protinės ir fizinės kūrybos žmones kviečia į unikalią vidinę kelionę su patyrusiu vedliu.

E. Laurinaitį dauguma pažįsta iš televizijos laidų ir viešų paskaitų (nuo „Žinijos“ iki TEDx), kai kurie išrinktieji – iš periodinių susitikimų siauresniame rate. „Jei nebuvote pas psichoterapeutą – tai psichoterapeutas ateina pas jus. Jei buvote – tuomet be abejonės pritarsite „Persona Grata“ nuomonei, kad „psichoterapija yra nuotykis, nes žmogus eina į savo vidų ieškoti problemų priežasčių, apie kurias jis nežino“, – sako „Uždarų vakarų“ rengėjai.

Dešinėje kėdėje – Sergėjus Bocullo, prieš dvejus metus tapęs pirmuoju „Uždarų vakarų“ svečiu. Kairėje, kaip visada – Alfredas Chmieliauskas. Taip pat žadamas kaskart vis kitoks veiksmas su jau įprastais chorais, vaizdais ir gyva muzika. Šįkart muzikinį leitmotyvą – „The Fool on the Hill“ – pagal savo profesiją parinko pati vakaro žvaigždė.

Bilietai

Labai gero susipažinimo bilietas – 20 Lt. Tiesiog bilietas – 15 Lt. Spontaniškais plojimais ir džiaugsmingais šūksniais reaguojančio žiūrovo bilietas – 10 Lt.

Bilietus platina „Tiketa“, taip pat galima teirautis tel. 8 620 43447.

Pratęsimas – kavinėje „Kultūra!“ (K. Donelaičio g. 16).

Renginio plakatas