Paskelbti „Erasmus“ atrankos praktikai užsienyje rezultatai

2023

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) dėkoja visiems dalyvavusiems konkurse praktikai užsienyje pagal LLP/Erasmus programą 2011–2012 m. m. ir skelbia papildomos atrankos rezultatus. Atrinktieji ir į rezervinį sąrašą patekę studentai kviečiami gruodžio 1 d., ketvirtadienį, 13 val. ir 15 val. VDU Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28–407) dalyvauti susitikime, kurio metu bus pristatyta tolesnė dokumentų pildymo eiga, perkėlimo iš rezervinio į vykstančiųjų sąrašą galimybės, atsakyta į visus studentams kilusius klausimus.

Konkurso dalyviai raginami išsirinkti sau patogų susitikimo laiką (13 val. arba 15 val.) ir pranešti apie tai el. paštu k.kurzevas@trt.vdu.lt iki gruodžio 1 d. 10 val.

Konkurse, siūlančiame tris mėnesius truksiančią praktiką užsienyje pagal LLP/Erasmus programą 2011–2012 m. m., dalyvavę ir atrinkti studentai su negalia ir specialiaisiais poreikiais turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Tarptautinių ryšių tarnybos tinklalapyje. Kilus klausimams, studentai prašomi kreiptis į TRT arba į savo dekanatą.

Atrankos rezultatai