Paskelbta atranka į rudens semestro studijas užsienyje pagal dvišales sutartis

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba informuoja apie atranką rudens semestro studijoms užsienio universitetuose pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis

Atrankoje dalyvauti gali skolų neturintys, gerai besimokantys pirmo-trečio kurso bakalauro ir pirmo kurso magistrantūros studentai, kurių vidurkis yra ne mažesnis nei 8. Registracija į atranką vyksta internetu – dalyviai prašomi užpildyti atrankos anketą tinklalapyje http://trtdb.vdu.lt. Prie anketos prašoma prisegti gyvenimo aprašymą (CV) su nuotrauka ir anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą. Dokumentai pateikiami tik elektroniniu būdu.

Studentai, norintys studijuoti Japonijos universitetuose, prašomi užpildyti anketas ir atsiųsti dokumentus iki vasario 22 d., tuo tarpu konkursui į likusius universitetus dokumentai turi būti pateikti iki kovo 12 d.

Organizatoriai prašo prieš pasirenkant užsienio universitetą peržiūrėti jame siūlomų kursų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitiks studento studijas VDU. Rengėjai kviečia studentus kreiptis į savo fakulteto tarptautinių ryšių koordinatorių, išsirinkti universitetą, kuriame norėtų studijuoti, ir dalyvauti atrankoje.

Stipendijos dydis skaičiuojamas vienam mėnesiui ir priklauso nuo laikotarpio, kurį studentas (-ė) išbūna užsienyje:

• I-oji Mainų programų stipendija  iki 1400 Lt/mėn. (Airija, Brazilija, Danija, Ekvadoras, Islandija, Izraelis, Japonija, Jungtinės Amerikos valstijos, Jungtinė Karalystė, Kanada, Kinija, Lichtenšteinas, Norvegija, Pietų Korėja, Prancūzija, Suomija, Švedija, Taivanas)
  • II-oji Mainų programų stipendija   iki 1200 Lt/mėn. (Austrija, Belgija, Graikija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas, Kipras, Malta, Portugalija, Rusija, Vokietija)
  • III-oji Mainų programų stipendija – iki 860 Lt/mėn. (Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Čekija, Estija, Gruzija , Latvija , Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina)

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Informaciniai seminarai

Registracija į atranką

Užsienio aukštųjų mokyklų, kuriose galima studijuoti, sąrašas

Daugiau informacijos teikiama fakultetuose arba Tarptautinių ryšių tarnyboje (S. Daukanto g. 27-308): Vaidas Dačiola, el. paštas v.daciola@trt.vdu.lt, tel. (8 37) 327 987, faks. (8 37) 327 989.