Paskaitose – leidybos ir dizaino profesionalo patarimai

Spalio 27 d., ketvirtadienį, ir spalio 28 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) lankysis knygų dizaineris ir leidėjas Tomas Mrazauskas, „Brave Books“ prekės ženklo įkūrėjas. Tomas Mrazauskas skaitys viešas paskaitas, kuriose pasidalins savo kūrybine ir leidybine patirtimi.

Paskaitos skirtos Viešosios komunikacijos ir Kūrybinių industrijų programų studentams bei atviros visiems, kurie domisi leidybos vadybiniais ir dizaino kūrybiniais sprendimais. Vieša paskaita „Nuo ko prasideda leidyba?“ vyks  spalio 27 d., ketvirtadienį, 13.15-14.45 val. Gedimino g. 44, 203 auditorijoje, o patarimais Kaip išlikti kūrybingu?“ Tomas Mrazauskas dalinsis  spalio 28 d., penktadienį, 11.15-12.45 val. Gedimino g. 44, 303 auditorijoje.

Tomas Mrazauskas (g. 1980) – Berlyne gyvenantis ir kuriantis knygų dizaineris bei „Brave Books“ prekės ženklo įkūrėjas, pelnęs ne vieną tarptautinį įvertinimą ir apdovanojimą: (Paris Photo/Aperture Foundation PhotoBook of the Year Award 2014, Best German Book Design 2014, Best Book Design from all over the World, Leipzig, 2015). Daugiau informacijos apie leidėją ir dizainerį rasite čia.