Pasirodė VDU atkūrimo 25-mečiui skirti atvirlaiškiai

VDU erdvėse jau platinami atvirlaiškiai iš specialios, VDU atkūrimo 25-mečiui skirtos serijos. Kviečiame sveikinti savo bičiulius ir siųsti jiems geriausius linkėjimus.

Dalis atvirlaiškių skirta VDU atkūrimo 25-mečio simbolikai ir idėjoms pristatyti. Šūkis „Nauja karta“ – tai priminimas apie tai, kad per 25-erius atkurto universiteto gyvavimo metus čia jau spėjo užaugti naujoji VDU karta: laisvos ir kūrybingos asmenybės, nebijančios klausti ir ieškoti scenarijų ateities projektams. „25 valandos. Dar viena valanda idėjai“ – tai kita frazė, lydinti universiteto jubiliejui skirtus renginius ir projektus. VDU gyvena 25-ių valandų ritmu, o papildoma valanda paroje skiriama buvimui kartu, bendravimui, dalijimuisi idėjomis, gyvenimui čia ir dabar. Šį mažą stebuklą – 25-ąją valandą – dovanojame ne tik universiteto bendruomenės nariais, bet ir visiems, kurių širdyje rusena polėkis gyventi ir kurti.

Vienas atvirlaiškis skirtas priminti apie tai, kad Vienybės aikštės dalyje, esančioje tarp VDU ir KTU centrinių rūmų, bus įrengtas Studentų skveras. Šalia esančiai viešojo transporto stotelei taip pat bus suteiktas Studentų skvero pavadinimas. Plačiau apie šį projektą.

Penki atvirlaiškiai iliustruoti nuotraukomis iš VDU albumo-dovanos, kuris bus išleistas ir pristatytas balandžio 23 dieną. VDU albumas – tai reprezentacinė dovana universiteto svečiams. Jį sudaro 12 tekstų, kuriuose atsispindi Vytauto Didžiojo universiteto vertybės: tarptautiškumas, atvirumas, laisvumas, laimė, kūrybiškumas, įvairovė. Albumą papildo meniškos nuotraukos, kuriose sustabdytos akimirkos iš universiteto ir Kauno gyvenimo. Šis albumas – tai poetinė dovana, su kuria kartu dovanojame geriausias savo mintis ir idėjas, siekdami įkvėpti žmones ir pasidalinti tuo, kaip gyvename ir kuo tikime. Plačiau apie albumą.

Dar keturi atvirlaiškiai iliustruoti citatomis – įdomiomis, neįprastomis frazės ir posakiais, sklandančiais VDU erdvėse, nugirstais iš studentų, dėstytojų ir kitų universiteto bendruomenės narių lūpų.