Pasirašyta sutartis su nauju partneriu Kinijoje

Lapkričio 3 d. buvo pasirašyta sutartis tarp VDU Humanitarinių mokslų fakulteto ir Kinijos Renmino universiteto (RUC) Filosofijos mokyklos. RUC tapo antruoju oficialiu VDU partneriu Kinijoje.

Renmino universitetas laikomas vienu prestižiškiausių Kinijoje ir ypač didžiuojasi savo humanitarinių ir socialinių mokslų pasiekimais. Šiose srityse pagal oficialius reitingavimus RUC yra vienas iš trijų svarbiausių Kinijos universitetų. Šį universitetą yra baigę daug žymių Kinijos asmenybių: teisininkai, ekonomistai, žurnalistai ir kt. Universitetas turi platų tarptautinių ryšių tinklą ir siūlo daug dalykų anglų kalba. Nuo kitų metų su šiuo universitetu VDU planuoja pradėti studentų mainus.

Šiuo metu VDU turi 25 dvišalio bendradarbiavimo sutartis su Rytų Azijos universitetais.