Pasirašoma sutartis su Valstybės tarnybos departamentu

709

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kartu su Valstybės tarnybos departamentu (VTD) gegužės 6 d. 10 val 30 min. S. ir S. Lozoraičių muziejuje (K. Donelaičio  g. 58) pasirašys bendradarbiavimo sutartį.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir VTD direktorius Osvaldas Šarmavičius ceremonijos metu  bus aptars pagrindines bendradarbiavimo sąlygas ir ateities perspektyvas.

Po to sutarties pasirašymo universiteto bendruomenė kviečiama į 11 val. vyksiančią viešą diskusiją „XXI amžiaus valstybės tarnyba Lietuvoje: kokia ji yra ir kokia turėtų būti?“, moderuoja VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Algis Krupavičius. Diskusijoje dalyvauja VTD direktorius Osvaldas Šarmavičius ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojas doc. dr. Saulius Pivoras.

Valstybės tarnybos departamentas buvo įkurtas Lietuvoje 2002 metais, stojant į Europos Sąjungą, o jo svarbiausias tikslas – formuoti profesionalią, visuomenės poreikius atitinkančią, atsakingą ir atskaitingą už veiklos rezultatus, diegiančią naujoves, lanksčią, skaidrią ir konkurencingą valstybės tarnybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.