Pasibaigus rinkimams, universiteto studentai nelieka politinių įvykių nuošalyje

Kovo 2 d., trečiadienį, 18 val. Gedimino g. 44-202 Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto atstovai ir savanoriai siūlys aptarti savivaldybių rinkimus – apžvelgti didžiųjų miestų bei partijų rezultatus, pokyčius ir prognozes.

Diskusijoje dalyvaus PMDF dekanas prof. Šarūnas Liekis, prof. Antanas Kulakauskas, doc. dr. Saulius Pivoras, dr. Aistė Lazauskienė. Diskusijoje VDU Akademinio politologų klubo (APK) atstovas Elenas Molotokas aptars APK klausimyno partijų kandidatams rezultatus.

Nuo vasario 10 d. VDU siūlė priešrinkiminę kampaniją stebėti iš arti – PMDF savanorių organizuotame debatų cikle dalyvavo atstovai iš 9 partijų / koalicijų, kurių net 7 laimėjo mandatų savivaldybės taryboje. Šiuo priešrinkiminių debatų ciklu jo organizatoriai siekė aktyvinti ne tik Vytauto Didžiojo universiteto ir kitų universitetų studentus, bet ir savivaldybių tarybų rinkimais besidominčius kauniečius. Anot organizatorių, akademinėje erdvėje vyksiančiomis politinėmis diskusijomis buvo bandoma padėti rinkėjams susidaryti kuo objektyvesnį vaizdą, kokie yra tikrieji kandidatų ketinimai, buvo stengiamasi užkirsti kelią populistinei retorikai.