Parodoje – apie ryšius su lenkais Sąjūdžio laikais

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, 13.15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto II-ojo aukšto fojė (Gedimino g. 44) vyks parodos „Solidarumas su Lietuva. Lietuvių ir lenkų susitikimai 1988-1994 metais“ atidarymas.

Parodoje bus galima susipažinti su nuotraukomis ir dokumentais, kurie yra susiję su vykusiais neformaliais susitikimais tarp Lenkijos ir Lietuvos opozicijos atstovų. „Ekspozicijoje bus atskleisti Lenkijos ir Lietuvos kontaktai kovoje už nepriklausomybę metu ir „Draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties“ pasirašymo akimirkos“, – teigia parodos kuratorius Mindaugas Norkevičius.

Parodos ekspoziciją Vytauto Didžiojo universitetui pristato Lenkijos Respublikos ambasada Lietuvoje.

Parodos atidarymas yra tarptautinės mokslinės konferencijos „Lietuvos ir Lenkijos santykių dinamika: bendradarbiavimas ES“ renginys. Projekto renginius organizuoja VDU Adomo Mickevičiaus lenkų kalbos ir kultūros klubas kartu su Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje, VDU Politologijos katedra ir VDU Užsienio kalbų institutu.

Daugiau informacijos teikia projekto vadovas Mindaugas Norkevičius (el. paštas – m.norkevicius@pmdf.vdu.lt).