Papildomo „LLP / Erasmus“ praktikos konkurso rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) informuoja, kad baigėsi papildomas konkursas praktikai pagal „LLP / Erasmus“ programą 2013 m. vasarą – skelbiami konkurso rezultatai.

Tarptautinių ryšių tarnyba sveikina visus atrankoje dalyvavusius studentus. Daugiau informacijos apie konkursą – VDU tinklalapio puslapyje „Erasmus praktika“.

Praktikos laikotarpis – 3 mėn. (praktika vėliausiai gali baigtis 2013 m. spalio 31 d.). Atrankoje dalyvauti galėjo I-III kurso bakalauro, I kurso magistrantūros, I-III kurso doktorantūros dieninių, nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai, išskyrus tuos, kurie jau yra atlikę praktiką pagal „Erasmus“ ar „Leonardo da Vinci II“ programą.

Atrankos kriterijai

• studento motyvacija;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus atliekama praktika, žinios;
  • studento darbo, studijų, stažuočių, dalyvavimo tarptautiniuose akademiniuose projektuose, visuomeninėje veikloje patirtis užsienyje ir Lietuvoje;
  • studento gebėjimas savarankiškai spręsti kylančias problemas;
  • dviejų paskutinių semestrų akademiniai rezultatai; visų pakopų pirmojo kurso studentams – pirmojo semestro mokymosi rezultatai.

Pirmenybė atrankoje teikta:

• Studentams, kurių studijų programoje yra numatyta praktika;
  • Studentams, kurie turi priimančios įmonės ar organizacijos sutikimą juos priimti „LLP / Erasmus“ praktikai (pagal TRT pateiktą formą).

Kilus klausimams studentai kviečiami kreiptis į Tarptautinių ryšių tarnybą arba į savo dekanatą.

Konkurso rezultatai

Daugiau informacijos