Papildomo konkurso vietoms bendrabučiuose rezultatai

VDU Studentų reikalų tarnyba skelbia papildomo 2012–2013 mokslo metų gyvenamųjų vietų skyrimo VDU bendrabučiuose konkurso rezultatus.

Rezultatai skelbiami vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašu.

Papildomo VDU bendrabučių gyvenamosios vietos skyrimo konkurso rezultatai, kaip ir buvo žadėta, yra skelbiami VDU intraneto konferencijose „Bendrabučiai“ ir „SRT diskusijos“, Studentų reikalų tarnybos skelbimų lentoje ir tel. (8 37) 327 977. Rezultatuose pateikiamas VDU studento, kuriam yra paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje 2012–2013 m. m., identifikacinis numeris bei skirtos gyvenamosios vietos konkrečiame bendrabutyje kambario numeris.

Studentas, kuriam konkurso būdu suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių jis neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą.

Studentai, kurie dalyvavo papildomame konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta nebuvo suteikta, galės įsikelti į likusias laisvas gyvenamąsias vietas ne konkurso būdu pagal tvarką, kurią nustato Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašas:

• Kiekvieno mokslo metų mėnesio paskutinę darbo dieną, pradedant nuo rugsėjo, Studentų reikalų tarnyba VDU intraneto sistemos konferencijose „SRT diskusijos“ ir „Bendrabučiai“ viešai skelbia laisvų gyvenamųjų vietų bendrabučiuose skaičių;
  • studentas, kuris nori apsigyventi bendrabutyje, turi kreiptis į Studentų reikalų tarnybą ir ją apie tai informuoti;
  • laisvose bendrabučių gyvenamosiose vietose studentai apgyvendinami vadovaujantis Studentų reikalų tarnybos siuntimu.

Daugiau apie VDU bendrabučius

Studentų reikalų tarnyba