Papildomas priėmimas į magistrantūros studijas

3722 1

Skelbiamas papildomas priėmimas į Vytauto Didžiojo universiteto magistrantūros studijų programas.  Programų sąrašą rasite čia. Stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas.

Stojančiųjų prašymai ir dokumentai registruojami fakultetuose arba internetu nuo liepos 7 d. iki rugpjūčio 21 d. 14 val. kartu su visais privalomais ir pagal studijų programos specifinius reikalavimus būtinais dokumentais. Fakultetų reikalavimus kiekvienai studijų programai  ir konkursinio balo skaičiavimo kriterijus galite rasti dokumente „Reikalavimai ir konkursinio balo kriterijai“.

Stojantieji, kurie pateiks prašymą ir dokumentus internetu, privalo, atvykdami į konkursines komisijas, kurios vyks rugpjūčio 24 d., 10.00 val., pateikti visų dokumentų originalus. Informaciją apie vietas, kur vyks konkursinės komisijos, galite sužinoti fakultetuose.

Diagnostinis anglų kalbos testas privalomas tik tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas, stoja į Ekonomikos ir vadybos arba Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetus. Diagnostinio testo laikyti nereikia tiems, kurie pateikia standartizuotų anglų kalbos testų (TOEFL, IELTS) atitinkamą pažymą, taip pat baigusiems bakalauro studijas VDU. Testas vyks rugpjūčio 21 d. nuo 10 iki 12 val. (VDU III-iuose rūmuose, K. Donelaičio g. 52, 622 aud.).

Stojantieji turi mokėti stojamąją įmoką – 8 Eur (27,62 Lt), kuri yra mokama tik vieną kartą, nors dalyvaujama konkurse ir į kelias VDU studijų programas. Mokestis už stojamuosius testus ir egzaminus – 4 Eur (13,81 Lt). Daugiau informacijos apie įmokų sumokėjimą.

Asmenims, įstojusiems į antrosios pakopos valstybės nefinansuojamas studijų vietas Vytauto Didžiojo universitete ir atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems bazinius karinius mokymus bei atitinkantiems reikalavimus, nurodytus 2012 m. balandžio 18 d. Nr. 442  Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarime „Dėl nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusių ar bazinius karinius mokymus baigusių asmenų už studijas sumokėtos kainos dalies kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, VDU gali skirti papildomą studijų kainos kompensaciją.

Komentarai

Rasa

Laba diena, kelintą valandą ir kokiu būdu bus skelbiami įstojusiųjų sąrašai? Ačiū.