Papildomas „LLP / Erasmus“ praktikos konkursas

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) skelbia papildomą konkursą praktikai pagal „LLP / Erasmus“ programą 2013 m. vasarą. Atrankos anketas galima siųsti iki birželio 2 d.

Praktikos laikotarpis – 3 mėn. (praktika vėliausiai gali baigtis 2013 m. spalio 31 d.).

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, prašomi užpildyti atrankos anketas iki birželio 2 d. Atrankoje gali dalyvauti I-III kurso bakalauro, I kurso magistrantūros, I-III kurso doktorantūros dieninių, nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai, išskyrus tuos, kurie jau yra atlikę praktiką pagal „Erasmus“ ar „Leonardo da Vinci II“ programą.

Dokumentai atrankai

Atrankos kriterijai

• studento motyvacija;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus atliekama praktika, žinios;
  • studento darbo, studijų, stažuočių, dalyvavimo tarptautiniuose akademiniuose projektuose, visuomeninėje veikloje patirtis užsienyje ir Lietuvoje;
  • studento gebėjimas savarankiškai spręsti kylančias problemas;
  • dviejų paskutinių semestrų akademiniai rezultatai; visų pakopų pirmojo kurso studentams – pirmojo semestro mokymosi rezultatai.

Pirmenybė atrankoje teikiama:

• Studentams, kurių studijų programoje yra numatyta praktika;
  • Studentams, kurie turi priimančios įmonės ar organizacijos sutikimą juos priimti „LLP / Erasmus“ praktikai (pagal TRT pateiktą formą).

El. atrankos anketą bei daugiau informacijos apie konkursą rasite Tarptautinių ryšių tarnybos tinklalapyje.

Kilus klausimams studentai kviečiami kreiptis į Tarptautinių ryšių tarnybą arba į savo dekanatą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami TRT tinklapyje, skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu 2013 m. birželio 7 d.