Papildomas LAMA BPO ir VDU universitetinis priėmimas

Papildomas priėmimas į VDU bakalauro studijas vykdomas dviem būdais: teikiant prašymus prisijungus per LAMA BPO informacinę sistemą, rugpjūčio 68 dienomis, ir VDU universitetinio priėmimo metu, rugpjūčio 1–24 dienomis, užpildant prašymą internetu.

Papildomas LAMA BPO priėmimas

Papildomo LAMA BPO priėmimo metu į likusias laisvas valstybės finansuojamas, tiksliniu būdu valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas galės pretenduoti ir tie, kurie nebuvo užsiregistravę LAMA BPO informacinėje sistemoje iki liepos 19 d. 12 val. Šiame etape, rugpjūčio 68 dienomis, stojantieji galės LAMA BPO sistemoje internetu registruoti atnaujintus prašymus arba teikti naujus prašymus, jeigu nedalyvavo pagrindiniame priėmime.

Papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 11 dieną iki 15 valandos.

Papildomame priėmime bus galima dalyvauti:

• dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos, jeigu stojantysis jau sudarė valstybės finansuojamų arba tikslinio finansavimo studijų sutartį su aukštąja mokykla arba gavo studijų stipendiją;
  • tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), tiek dėl tikslinio finansavimo vietos, jeigu stojantysis sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti.

Papildomame LAMA BPO priėmimo (rugpjūčio 68 d.) metu bus galima įtraukti naujus pageidavimus į prašymą, keisti finansavimo šaltinį ar studijų formą. Prašyme bus galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Baigiantis papildomam LAMA BPO priėmimui, rugpjūčio 11 d. stojančiajam, atsižvelgiant į jo prašyme nurodytus prioritetus, bus pateiktas vienas kvietimas užimti valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą studijų vietą (su studijų stipendija arba be jos) universitete arba kolegijoje. Pakviestieji studijuoti Vytauto Didžiojo universitete turės rugpjūčio 1314 d. pasirašyti elektroninę studijų sutartį internetu arba atvykę į universitetą.

Tikslinis finansavimas

Stojantieji, norintys pretenduoti į likusias laisvas tiksliniu būdu valstybės finansuojamas studijų vietas, papildomo LAMA BPO priėmimo parašymų teikimo metu (08-06 17 val. – 08-08 17 val.) turi užpildyti tikslinio finansavimo prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje. Į prašymą galima įrašyti iki 2 pageidavimų iš sąrašo programų, kurioms yra patvirtintos valstybės tikslinio finansavimo vietos.

Stojantieji gali pretenduoti į VDU Informatikos bei Multimedijų ir interneto technologijų studijų programų tiksliniu būdu valstybės finansuojamas studijų vietas.

Tikslines studijų vietas gavę studentai:

• studijuos nemokamai visą studijų laikotarpį (jei tenkins studijų sutarties sąlygas);
  • pasirašys trišales studijų sutartis (su būsimais darbdaviais ir Universitetu);
  • baigę studijas turės darbo vietą IT srityje lyderiaujančiose Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse  ne trumpiau kaip 3 metus.
Studijų programa Darbdaviai
Multimedijos ir interneto
technologijos
UAB „NoMagic Europe“, UAB „FESTO“, VšĮ „Robotikos akademija“, MB „Itekas“, UAB „Sveikatos TV“, Lietuvos Energetikos institutas, Asociacija „Animacijos laboratorija“, UAB „Scapa Baltic“
Informatika UAB „Telesoftas“, UAB „NFQ Technologies“, UAB „NoMagic Europe“, UAB „B-NOVO Technologies“, UAB „Kompgrupė“, UAB „Dineta“, AB „Kauno energija“, MB „Eshoper“

Paskelbus papildomo LAMA BPO priėmimo rezultatus, stojantysis turi apsispręsti ir sudaryti studijų sutartį per sutarties sudarymo laikotarpį (rugpjūčio 12-13 dienomis).

Daugiau informacijos

VDU universitetinis priėmimas

Asmenys, norintys dalyvauti universitetinio papildomo priėmimo konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete (VDU) užimti, rugpjūčio 1–24 dienomis turi užpildyti prašymą internetu bei ten pat pateikti visus reikiamus dokumentus.

Pildant universitetinio priėmimo prašymą reikia pateikti šiuos dokumentus:

• nustatytos formos prašymą, jame nurodant nuo vieno iki trijų pageidavimų;
  • Kūrybinį aplanką (portfolio) ir motyvacinį laišką (stojantiesiems į Mados dizaino, Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno studijų programas);
  • asmens dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės) kopijas;
  • brandos atestato ir jo priedų arba kitų vidurinį išsilavinimą liudijančių dokumentų kopijas;
  • papildomų pažymėjimų / diplomų, liudijančių apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje kopijas.

Universitetinio papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 24 d. kiekvieną stojantįjį informuojant asmeniškai. Daugiau informacijos.

VDU gali skirti papildomą studijų kainos kompensaciją asmenims, įstojusiems į pirmosios pakopos valstybės nefinansuojamas studijų vietas Vytauto Didžiojo universitete ir atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems bazinius karinius mokymus bei atitinkantiems reikalavimus, nurodytus 2012 m. balandžio 18 d. Nr. 442 LR Vyriausybės nutarime „Dėl nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusių ar bazinius karinius mokymus baigusių asmenų už studijas sumokėtos kainos dalies kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais! Iki susitikimo VDU!

Išsamesnę informaciją apie sutarčių pasirašymą teikia:

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas