Papildomas konkursas „Erasmus“ studijoms užsienyje

2034

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia papildomą konkursą studijoms užsienyje pagal „LLP / Erasmus“ programą 2013–2014 m. m. pavasario semestro metu. Internetu užpildytos dalyvių anketos priimamos iki spalio 12 d.

Visus studentus, norinčius dalyvauti konkurse, organizatoriai prašo užpildyti el. atrankos anketą tinklalapyje http://www.trtdb.vdu.lt. Atrankoje dalyvauti gali II–IV kurso bakalauro, I-II kurso magistrantūros, II–IV kurso vientisųjų, I-IV kurso doktorantūros dieninių, nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai. Atrankoje negali dalyvauti studentai, kurie jau studijavo pagal „Erasmus“ programą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami VDU tinklalapyje ir skelbimų lentoje spalio 22 d. Kiekvienas atrankoje „LLP / Erasmus“ studijoms dalyvavęs studentas taip pat bus informuotas el. paštu.

Atrankoje kviečiami dalyvauti asmenys su negalia ar specialiaisiais poreikiais. Šie asmenys gali gauti papildomą finansavimą.

Atrankos kriterijai

• studijų / tyrimų plano užsienio aukštojo mokslo institucijoje ir studijų programos VDU atitikimas;
  • dviejų paskutinių semestrų pažymių vidurkis, kuris neturėtų būti mažesnis už bendrą kurso pažymių vidurkį, bei geri specialybės dalykų įvertinimai;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios;
  • studento motyvacija;
  • studento darbo, studijų, stažuočių, dalyvavimo tarptautiniuose akademiniuose projektuose, visuomeninėje veikloje patirtis užsienyje ir Lietuvoje;
  • studento gebėjimas savarankiškai spręsti kylančias problemas.

Papildoma informacija apie „Erasmus“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, stipendijų dydžius, kontaktus