VDU fakultetus nuo šiol pasiekti patogiau

Socialiai atsakingas universitetas VDU praneša studentams džiugią žinią – nuo šiol Teisės ir Socialinių mokslų fakultetus (Jonavos g. 66) visuomeniniu transportu bus galima pasiekti dar patogiau.

Nuo sausio 24 d. pasikeitė 52-asis maršrutinio taksi maršrutas „Romainiai – Vaišvydava“, palengvindamas susisiekimą ne tik su Teisės ir Socialinių mokslų fakultetais, bet ir su VDU „Baltijos“ bendrabučiu. Džiugu ir tai, kad šis maršrutinis taksi yra žemagrindis ir pritaikytas studentams su judėjimo negalia.

Kiek anksčiau, nuo sausio 10 d., susisiekimas buvo palengvintas pratęsus 4-ąjį autobusų maršrutą „P. Kalpoko g. – Vičiūnai (Kreidos g.)“ iki greta Teisės ir Socialinių mokslų fakultetų esančios stotelės „P. Kalpoko g.“. Taip pat pakeisti ir šio maršruto darbo bei poilsio dienų tvarkaraščiai.

Pasiekti P. Kalpoko g. stotelę taip pat galima 13-uoju (Kleboniškis – Geležinkelio stotis) ir 20-uoju (Bitininkų g. – Partizanų g.) autobusų maršrutais arba 150-uoju priemiestiniu autobuso maršrutu. 20-asis autobusų maršrutas dar rudenį buvo prailgintas nuo V. Krėvės pr. iki Partizanų g., taip leidžiant „Taikos“ ir „Karo“ bendrabučių gyventojams tiesiogiai pasiekti Socialinių mokslų ir Teisės fakultetus, Senamiestį ir VDU Kauno botanikos sodą.

Daugiau informacijos – Kauno viešojo transporto maršrutų tinklalapyje.