Organizacija AIESEC skelbia naujų narių atranką

2073 1

Didžiausia jaunimo valdoma organizacija AIESEC, savo veiklą vykdanti 124 pasaulio valstybėse, skelbia naujų narių atranką Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Norintys prisijungti kviečiami užpildyti anketą bei dalyvauti susitikimuose rugsėjo 3 ir 10 d., 18 val., VDU centrinių rūmų fojė (S. Daukanto g. 28).

Pagrindiniai organizacijos tikslai – kurti bendruomeniškumą, ugdyti jaunų žmonių lyderystės bei verslumo įgūdžius.

Pardavimai, marketingas, projektai, žmogiškųjų išteklių valdymas – tai keturios pagrindinės AIESEC programos nariams. Nacionalinės ir tarptautinės konferencijos, mokymai, komandinis darbas leidžia įgyti arba pagilinti jau turimas žinias bei pritaikyti įgūdžius praktikoje. 

Pardavimai pradedami nuo mokymų apie prekių ar paslaugų pardavimo subtilybes. Susipažįstama su pagrindiniais pardavimų modeliais, jų taikymu skirtinguose sektoriuose. Susitikimai su įmonių vadovais, mokyklų atstovais, studentais, vadybininkais ir valdybos nariais leidžia ne tik pritaikyti žinias, bet ir tobulinti  derybų, laiko planavimo,  įtaigaus kalbėjimo įgūdžius.

Marketingo srityje dėmesys telkiamas į reklamos formavimo procesą, socialinių medijų administravimą, plakatų, skelbimų kūrimą, nuotraukų ir video medžiagos sisteminimą. Komandos nariai nuolat tobulina žurnalistikos, IT įgūdžius,  įgyja žinių apie produktus, rinkos poreikius ir jų kaitą.

Projektų komandos veikla – tai socialinių projektų rengimas, įgyvendinimas ir tarpkultūrinių ryšių užmezgimas su atvykstančiais projekto savanoriais. Komandos nariai supažindinami su sėkmingu renginių organizavimu, nuolat tobulinami jų bendradarbiavimo įgūdžiai. Įgijus patirties, AIESEC skatina ir suteikia galimybę sukurti savo projektą.  Tai – unikali galimybė idėją paversti realybe.

Žmogiškųjų išteklių valdymo sritis skirta žmogui, besidominčiam psichologija, kitų ir savęs tobulinimu. Vykdydamas kandidatų išvykstamosioms arba atvykstamosioms stažuotėms atrankas, narys gali įgyti psichologijos žinių ir suprasti specialistų poreikį rinkoje. Žmogiškųjų išteklių valdymo srityje veikiantys nariai sugeba kelis darbus atlikti vienu metu, greitai reaguoti į pokyčius, tobulinti anglų kalbos žinias.

Efektyvus laiko planavimas, tradicijos, besiplečiantis draugų ratas, naujos emocijos ir patirtys – tai tik pradžia, kuri pasitiks naujus narius AIESEC organizacijoje.

Norintys prisijungti kviečiami užpildyti anketą internete iki rugsėjo 18 d.

Organizacijos AIESEC nariai taip pat lauks visų informaciniuose susitikimuose rugsėjo 3 ir 10 d. 18 val. VDU centrinių rūmų fojė (S. Daukanto g. 28).

Kontaktinė informacija

Komentarai

Eglė

Organizacija tikrai verta dėmesio, pati buvau prisijungus, neįkainojama patirtis, draugai visam gyvenimui :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.