Organizacija AIESEC skelbia naujų narių atranką

Vasario 18 d., 18 val., „Vero Cafe @ VDU“ (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks studentų tarptautinės organizacijos AIESEC pristatymas.

AIESEC yra didžiausia pasaulyje nepelno siekianti jaunimo organizacija, vienijanti daugiau nei 125 pasaulio šalis ir veikianti pagal verslo įmonės modelį. Siekiant įgyvendinti savo viziją („Taika ir žmonijos potencialo išpildymas“), AIESEC nariams suteikiamos galimybės įgauti įvairių praktinių šiuolaikinėje darbo rinkoje pritaikomų sugebėjimų, daugiausiai susijusių su pardavimų bei marketingo sferomis.

Ženkli dalis buvusių AIESEC narių (alumni) yra įkūrę savo verslą ar užima svarbią lyderystės poziciją savo darbovietėje. Kaip ir kasmet vykdydami savo projektą, šiemet pavadinimu „YOUTH Talent“, AIESEC ieško jaunų, motyvuotų studentų, norinčių investuoti laiką į organizacijos ir asmeninį tobulėjimą, nepriklausomai nuo to, ką jie studijuoja.

Pristatymo metu organizacijos atstovai papasakos daugiau apie save, savo veiklą ir poveikį visuomenei.

Anketą jau dabar galima užpildyti internete.

Renginio plakatas

Daugiau informacijos