Oksfordo leidyklos atstovas – apie publikavimą

Gegužės 27 d., antradienį, 15 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) Oksfordo universiteto leidyklos („Oxford University Press“, OUP) darbuotojas Marcinas Dembowskis skaitė paskaitą „Kaip publikuotis“ („How to be Published?“).

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) vaizdo įrašą.

Tą pačią dieną Oksfordo universiteto leidyklos atstovas VDU pristatė duomenų bazę „Oxford Journals“ bei medicinines duomenų bazes.

„Oxford University Press“ yra didžiausia universiteto leidykla pasaulyje ir antra pagal amžių (įkurta 1586 m.). Šioje leidykloje per metus išleidžiama daugiau nei 6 tūkst. knygų, dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Tarp geriausiai žinomų publikacijų – žodynai „Oxford English Dictionary“, „Concise Oxford English Dictionary“ ir kitos akademinės, mokslinės, profesinės knygos.