Nyderlandų ambasadorius – apie ES iššūkius ir galimybes

Balandžio 12 d., antradienį, 11.15 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-203) paskaitą apie ES iššūkius ir galimybes skaitys ES Taryboje pirmininkaujančios Nyderlandų Karalystės Lietuvos Respublikoje ambasadorius J. E. Gijsbert Hendrik Christiaan (Bert) van der Lingen.

Ambasadorius dirba Lietuvoje nuo 2014-ųjų rugpjūčio. Prieš tai jis buvo Nyderlandų Karalystės diplomatinės misijos vadovo pavaduotoju Sofijoje, Dubline bei Budapešte, o Hagoje vadovavo šalies užsienio reikalų ministerijos Ekonomikos ir Vakarų Europos departamentams. J. E. van der Lingen studijavo Rytų Europos regioną Utrecho universitete.

Paskaita vyks anglų kalba. Renginį organizuoja VDU Viešojo administravimo katedra.