Neturintiems LSP bus išduodamos pažymos (atnaujinta)

Studentų reikalų tarnyba informuoja, kad neturintiems Lietuvos studento pažymėjimo (LSP) pirmakursiams ir jį praradusiems išduodamos specialios VDU pažymos, įrodančios studentų statusą.

Studentams, neturintiems kito dokumento, suteikiančio teisę pasinaudoti LR transporto lengvatų įstatymo (Žin., 2000, Nr. 32-890) 5 straipsnyje nustatytomis lengvatomis, bus išduodama nauja nustatytos formos VDU pažyma apie studentų statusą, galiojanti spalio 1–15 d.

Pateikus šią pažymą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą transporto lengvata galios nuo 2013 m. spalio 1 d. iki 15 d. Po nustatyto termino pabaigos, lengvatos studentams galios tik pateikus Lietuvos studento pažymėjimą.

Nustatytos formos pažyma išduodama VDU Studentų reikalų tarnyboje (S. Daukanto g. 27–212).

Studentų reikalų tarnyba