Universitete – e. publikacijų talpykla

Minėdamas tarptautinę atviros prieigos savaitę, Vytauto Didžiojo universitetas pristato elektroninių publikacijų talpyklą „VDU ePub“.

Kasmet spalio mėnesį skelbiama  tarptautinė atviros prieigos (angl. Open Access) savaitė, skirta atviros prieigos idėjų pristatymui ir sklaidai. Šia proga pristatoma VDU e. publikacijų talpykla („VDU ePub“), skirta Universiteto bendruomenės narių sukurtų mokslinių e. publikacijų kaupimui ir valdymui. Svarbiausia joje – organizuojama prieiga prie Universiteto e. mokslinių tyrimų, užtikrinama jų sklaida bei ilgalaikis išsaugojimas. Didžioji dalis e. publikacijų talpykloje yra atvirai prieinamos vartotojams.

„VDU ePub“ yra užregistruota atviros prieigos talpyklų registre ROAR tarp kitų 2963 pasaulio talpyklų.
VDU dėkoja publikacijų autoriams ir redkolegijoms, be kurių sutikimo Universiteto talpykla nebūtų sukurta bei tobulinama, ir kviečia visus prisidėti prie atvirosios prieigos iniciatyvos.