„Multilingual Lithuania“ kviečia mokytis užsienio kalbų

2030

ESN Lietuva kartu su „Invest in Lithuania“ organizuoja projektą „Multilingual Lithuania“, kurio metu VDU užsienio studentai universitete rengs savo gimtosios kalbos pamokas. Norintys mokytis kalbų yra kviečiami registruotis iki rugsėjo 30 d.

Pavasario semestrą užsieniečių vedamos kalbos pamokos sulaukė itin daug susidomėjimo. Tuomet buvo siūlomos septynios užsienio kalbos, o šį kartą jų dvigubai daugiau – net 15. Daugelį kalbų galima vadinti „egzotiškomis“ – tarp jų yra azerbaidžaniečių, arabų, slovėnų ir netgi vengrų. Baskų kalba, kuri yra viena iš keturių oficialių kalbų Ispanijoje, Lietuvoje bus mokoma pirmąjį kartą.

Šios pamokos – tai galimybė išmokti naujos kalbos, papildyti savo žinių bagažą įdomiausiais faktais apie kitas kultūras ir susipažinti su studentais iš užsienio.

Pamokos, kurias dėstys užsienio studentai, vyks nuo spalio 2 d. iki gruodžio 2 d., kiekvieną savaitę. Pamokos bus dėstomos anglų kalba, mokinių skaičius ribotas.

ESN VMU sekcija siūlo pasirinkti vieną (ar kelias) iš žemiau nurodytų kalbų.

1. Arabų – trečiadieniais, 18 val.
  2. Azerbaidžaniečių – ketvirtadieniais, 17 val.
  3. Estų – antradieniais, 18 val.
  4. Ispanų – antradieniais, 18 val.
  5. Ispanų ir baskų – pirmadieniais, 17 val.
  6. Italų – ketvirtadieniais, 18 val.
  7. Japonų – trečiadienis, 18 val.
  8. Latvių – ketvirtadienis, 17 val.
  9. Lenkų – trečiadieniais, 18 val.
  10. Prancūzų – trečiadienis, 17 val.
  11. Rusų – antradieniais, 18 val.
  12. Slovėnų – pirmadieniais, 18 val.
  13. Turkų – ketvirtadieniais, 18 val.
  14. Vengrų – trečiadienis, 17 val.
  15. Korėjiečių – trečiadieniais, 18 val.

Susidomėjusieji prašomi registruotis ESN VMU el. paštu multilingualvmu@gmail.com, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, naudojamą el. pašto adresą ir kalbą, kurios norėtų mokytis. Registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.